تلفن :

09128909827   و   56230405-021

طراحی و تولید ظروف پلیمری به روش IML

درباره ما

شرکت صفر تاصد صنعت ایرانیان به طور رسمی فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه تولید و بسته بندی ظروف تزریقی به روش IML( لیبل گذاری درون قالب) با بکارگیری فناوری های مدرن دنیا آغاز نمود. این شرکت با در اختیار داشتن دانش فنی متعلق به بهترین سازندگان ماشین آلات و قالب های روز دنیا ( کشورهای آلمان و ترکیه )، توان تولیدات به روز و با کیفیت بالا را دارد. این شرکت در سایه تلاش روزافزون و با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و کارکنان مجرب ، موفق به دریافت پروانه ساخت بهداشت از سازمان غذا و دارو، گواهینامه های OHSAS 18001 ،  ISO 9001  و همچنین تقدیرنامه از سازمان صنایع پتروشیمی و سازمان چاپ و بسته بندی شده است.

شرکت صفر تا صد صنعت ایرانیان با توجه به تولید ظروف منحصر به فرد که از نظر موارد ذیل قابل بررسی می باشند، آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی تولیدکنندگان محترم مواد غذایی، بسته بندی و غیره اعلام می دارد.

الف) کیفیت و استحکام بالا : با توجه به اینکه در IML  ،  لیبل بخشی از بدنه بسته بندی می باشد و از چاپ افست 175 خطی استفاده می شود تصاویری با کیفیت بالا و در عین حال بسیار مقاوم در مقابل تغییرات دمایی و رطوبتی، خش و ترک، چین و چروک می باشند.

ب) ظاهر زیبا ومتنوع : یکی از ویژگی های IML  که به هیچ وجه قابل قیاس با دیگر انواع روش های لیبل زنی نیست، ظاهر منحصر به فردی است که از محصول ارایه می دهد چرا که خریدار تصور می کند هیچ لیبلی بر روی ظرف وجود ندارد.

ج)کاهش هزینه های تولید : با توجه به اینکه عمل چاپ و تزریق در یک زمان انجام می شود، عملا سرعت تولید بالا رفته و هزینه هایی اعم از خرید دستگاه های لیبل زن و یا حرارتی برای چسباندن لیبل، دیگر وجود ندارد.

د) بازاریابی بدون صرف هزینه : با توجه به دوام بسیار بالای عکس روی ظرف و قابلیت استفاده مجدد خریداران از ظرف بسته بندی، عملیات بازاریابی نیز به صورتی خودکار و برای مدت زمان طولانی انجام می پذیرد. این یعنی تبلیغات کاملا رایگان که خود ره آوردی است از فناوری  IML .

 

از صفر تا صد، کنارتان هستیم

 

 

Students can complete homework-writer.com the degree 100 percent online.